Non woven tas met bijpassende lange handvaten, capaciteit 10kg
Code: 46844
Grote tas gemaakt van gelamineerd woven materiaal. Perfect voor boodschappen of om grotere voorwerpen beter te organiseren. Geef ze cadeau aan je klanten!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote glanzende boodschappen tas van PP woven. Groot drukoppervlak.
Kenmerken
| Productcode: | 46844 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 45 x 18 x 45 cm |
| Gewicht: | 131 gr |
| Materiaal: | Geweven PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 50 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61