Gelamineerde non-woven tas in kleuren met witte zijkanten
Code: 46891
Deze grote tas is niet alleen stevig en praktisch, maar de zwart-witte details geven een vleugje verfijning en stijl aan je aankopen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote boodschappentas gemaakt van PP non-woven materiaal inclusief laminatie. Witte zijkanten.
Kenmerken
| Productcode: | 46891 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 40 x 16 x 35 cm |
| Gewicht: | 71 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 37 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61