Katoenen tas met jute zijkanten en bodem 320 g/m²
Code: 54569
Tas met panelen van katoen canvas en jute, opvallend door de kleurrijke hengsels. Trekt de aandacht op events en biedt een praktische en stijlvolle oplossing.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas gemaakt van voor- en achterpanelen in naturel katoenen canvas, gecombineerd met zij- en onderpanelen van jute (320 g/m²). Uitgerust met katoenen hengsels in bijpassende kleuren voor een harmonieuze en natuurlijke uitstraling. Oeko-Tex® gecertificeerd. Ideaal voor winkels, events of dagelijks gebruik.
Kenmerken
| Productcode: | 54569 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 42 x 19 x 32 cm |
| Gewicht: | 260 gr |
| Materiaal: | Jute, katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Jute en canvas tassen met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 2,08
-
Bedrukte jute tassen met voorvak en inzetstuk
Prijs vanaf: € 1,98
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Tas van katoen en jute met knoopsluiting en handvatten, 310 g/m²
Prijs vanaf: € 2,54
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95