Polyester ovenwant bedrukken met logo Cuisine Diamond
Code: 38615
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een stijlvolle ovenwant om je merk te laten spreken bij kookliefhebbers
Polyester ovenwant met een stijlvol ruitpatroon aan de voorkant en een glad oppervlak aan de achterkant, ideaal om te personaliseren met je logo in één of meerdere kleuren via bedrukking of borduurwerk. De want heeft een opening van 13 cm en is perfect als cadeau voor culinaire evenementen of voor kookliefhebbers. Elke ovenwant wordt zorgvuldig verpakt in een individuele zak voor een mooie presentatie.
Eigenschappen
- Polyester want
- Eén kant heeft een ruitpatroon
- De andere kant is glad voor personalisatie
- Opening van de handschoen is 13 cm
- Geleverd in een individuele zak
- Voordelige prijs
Waarom voor dit product kiezen?
- Een populair cadeau, voor alle liefhebbers van koken.
- Het borduurwerk biedt een unieke esthetiek.
Kenmerken
| Productcode: | 38615 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 26 x 2 x 16 cm |
| Gewicht: | 53 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6216 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individuele tas. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 40 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.054 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70