Oplaadbare elektrische melkopschuimer met hoge draaisnelheid
Code: 53916
Verander je koffiemoment in een premium ervaring met deze elektrische melkopschuimer, 10.000 rpm en oplaadbare 500 mAh batterij.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
ABS elektrische melkopschuimer met een roestvrijstalen opklopstuk, een 500 mAh-batterij en een Type-C oplaadkabel (oplaadbaar). Werkt met een rotatiesnelheid van 10.000 rpm en is geschikt voor het opschuimen van melk of eiwitshakes. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 53916 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 23.0 |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | ABS, roestvrij staal 304, PVC |
| Capaciteit: | 500 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8509 80 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 45 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0632 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70