Handgemaakte keramieken schaal met spetterdesign Sagaform
Code: 56343
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Middenste deel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de schaal een detail dat jouw merkevents versterkt
Handgemaakte keramieken schaal met gespikkelde afwerking en natuurlijke beige tinten. Ideaal om tapas, taco’s en fingerfood te serveren tijdens meetings of events. Elk stuk is met de hand gemaakt. Daardoor zijn er kleine verschillen. Dat geeft je tafel een unieke uitstraling. Het moderne design past zowel in de horeca als op kantoor met catering. Hij kan in de vaatwasser, handig voor dagelijks gebruik en snelle aanvulling. Een praktische keuze voor gastronomische merchandising en merkacties in de horeca.
Eigenschappen
- Handgemaakte keramieken schaal met moderne gespikkelde afwerking
- Vaatwasserbestendig en gemaakt voor veelvuldig gebruik op events
- Veelzijdig formaat voor tapas, taco’s en fingerfood bij het serveren
Kenmerken
| Productcode: | 56343 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø36 x 3.5 cm |
| Gewicht: | 1200 gr |
| Materiaal: | |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Sagaform |
| Intrastat code: | 6912 00 23 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 27.5 x 30 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70