Kaashoutfondue van keramiek met kaarsverhitting 750 ml Boska
Code: 53868
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Met deze Cheese Fondue Set Party kun je 500 gram kaasfondue of 750 ml warme saus maken. Gewoon even opwarmen in de magnetron en dippen maar! De keramische fonduepan houdt de warmte goed vast, zodat je kaasfondue heerlijk smeuïg en warm blijft met behulp van drie theelichtjes. Perfect voor twee tot vier personen. De fondueset is gedeeltelijk vaatwasmachinebestendig; alleen de fonduepan en de fonduevorkjes kunnen in de vaatwasser. Bovendien krijg je er 10 jaar garantie op.
Kenmerken
| Productcode: | 53868 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 20.4 x 15.6 x 15.8 x ø 15.5 cm |
| Gewicht: | 1061 gr |
| Materiaal: | Keramiek, roestvrij staal |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Boska |
| Intrastat code: | 6911 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56.5 x 26.9 x 21.3 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 3 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70