Flexibele kinderbeker van silicoon, ideaal voor een betere grip
Code: 45549
Kids
Laat je merk opvallen onder ouders met onze siliconen kinderbeker, veilig en duurzaam, perfect voor hun eerste avonturen tijdens de lunch en daarna!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Beker voor kinderen gemaakt van siliconen materiaal.
Kenmerken
| Productcode: | 45549 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø7 x 7.3 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | Siliconen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 42.5 x 37.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70