Ronde drankschotel met dubbele handgreep van natuurlijk bamboe
Code: 44617
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Grootste deel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dienblad gemaakt van bamboe. Milieuvriendelijk ontwerp, gemaakt van zacht bamboe om drankjes comfortabel te dragen met behulp van de gestanste handgrepen.Materialen zoals bamboe stimuleren het gebruik van natuurlijke grondstoffen en verminderen de uitstoot van verontreinigende stoffen. Bovendien is bamboe afkomstig van een zeer resistente en veelzijdige plant, met een snelle groei en regeneratie, waardoor het een uitstekend alternatief is voor het gebruik van traditioneel hout."
Kenmerken
| Productcode: | 44617 |
| Minimale afname: | 15 |
| Maat: | ø35 x 5 cm |
| Gewicht: | 540 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 200 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 36 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70