Houten wegwerpbestekset met servet Complete
Code: 39266
Wegwerp houten bestekset met logo (vork, mes, lepel) inclusief kraft servet. Hij wordt geleverd in een kraft papieren zak. De afmetingen zijn: 62 x 216 mm.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren label (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze houten bestekset met logo is wegwerp en bestaat uit een vork, mes en lepel. Doordat hij van hout is, is hij een stuk ecologischer dan de plastic variant. Hij komt inclusief een kraft servet en wordt geleverd in een kraft papieren zak. De afmetingen zijn: 62 x 216 mm.
Kenmerken
| Productcode: | 39266 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 6.2 x 21.6 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2021 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kraft papieren zak. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 51 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70