Keukenpot van keramiek met bamboe deksel 980ml
Code: 45667
Een pot gemaakt van keramiek om de kruiden die je nodig hebt voor je favoriete recepten op te slaan. Sluiting met siliconen sluiting voor bescherming.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de kaft)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Full colour (Op de kaft)
- Lasergravering (Op de kaft)
- Full colour (Rondom geprint)
- Digitale full colour UV bedrukking (Rondom geprint)
- Lasergravering (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Onze canister is een 980ml (900ml netto) keramische charme, afgemaakt met bamboe sieraad. Een siliconen afsluiting houdt de versheid onder controle. Het is de bewaker van je keuken, van suiker tot geheimen, klaar om een beetje magie in elk recept te strooien.
Kenmerken
| Productcode: | 45667 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø10.8 x 15 cm |
| Gewicht: | 806 gr |
| Materiaal: | Keramiek klasse A |
| Capaciteit: | 980 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 25 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 25 x 36 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70