Tritan waterfles 700 ml om te bedrukken met stalen details
Code: 38513
Om je bedrijf te promoten kun je deze extra grote waterfles bestellen. Keuze uit diverse kleuren met metalen dop en bodem. Ideale merchandising voor sporters.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
AS bidon met RVS bodem. Deksel van PP en roestvrij staal met isolerende siliconen. De capaciteit van de fles is maximaal 700 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 38513 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø7.4 x 26.5 cm |
| Gewicht: | 111 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, AS Plastic |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2021 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 39 x 56 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51