RPET-fles met gekleurde rubberen draaggreep 600 ml
Code: 47414
Fles met thermosfunctie en opvouwbaar rietje. Voor water tot 65 graden warm. Slim, praktisch en milieuvriendelijk. Ideaal voor bedrijfsgebruik!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Digitale druk (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ontdek onze R-PET fles met rubberen handvat, levendige kleuren en een duurzame kunststof dop. Kies je kleur, draag hem comfortabel en drink duurzaam waar je ook gaat. Kan water tot 65 graden bevatten.
Kenmerken
| Productcode: | 47414 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.7 x 23.1 cm |
| Gewicht: | 107 gr |
| Materiaal: | R-PET en staal |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27.5 x 37 x 72 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.073 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51