Tritan drinkfles om te bedrukken 500 ml
Code: 42307
Gehydrateerd blijven is erg belangrijk, maar met alle taken van de dag vergeten we het soms. Dankzij de sensor die je waarschuwt wanneer je moet drinken, vergeet je het niet meer.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tritan™-fles met stalen deksel en hydratatieherinneringsfunctie. Het sensorlampje gaat elk uur branden om je eraan te herinneren wanneer het tijd is om te drinken. Inclusief 1 CR2032 batterij. Inhoud: 500ml.
Kenmerken
| Productcode: | 42307 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 109 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 720 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 64 x 39.5 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.126 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51