Drinkfles ontworpen voor goede hydratatie met doseerdop 1L
Code: 49415
Houd je hydratatie in de gaten met deze bidon. Met transparante afwerking en motiverende zinnen. Inclusief veiligheidssluiting en draagriem.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles met een capaciteit van 1L, gemaakt van duurzaam PETG, met een matte, doorschijnende afwerking. Met capaciteitsaanduiding in liters en ounces, samen met motiverende zinnen die uitnodigen om goed te hydrateren. Met zwarte schroefdop. Inclusief een dispenser met een veiligheidsslot en een comfortabele draagriem. BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 49415 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | ø7.4 x 28 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Materiaal: | PETG |
| Capaciteit: | 1 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 60 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.11 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94