Lekvrije plastic fles van tritan met handgreep 500 ml
Code: 49023
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Vita 500 ml waterfles is duurzaam en behoudt de frisheid van je dranken. De lekvrije technologie en dubbele openingen garanderen een morsvrije ervaring, perfect voor hydratatie onderweg. Omdat het deksel moeiteloos over de drinkrand valt, is schoonmaken in de vaatwasser een fluitje van een cent. Blijf gehydrateerd in stijl met de Vita waterfles, of je nu naar de sportschool gaat of geniet van ontspannende activiteiten. BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 49023 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 87 x 21 x 65 cm |
| Gewicht: | 136 gr |
| Materiaal: | 90% PP-kunststof en 10% Tritan |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Nederland |
| Merk: | Mepal |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 24 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 34 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51