Omschrijving:
Houd je dagelijkse hydratatiedoelen bij met dit slim ontworpen Ukiyo borosilicaatglas 600ml. waterfles met logo. De dop geeft een grotere waterdruppel weer elke keer dat u de fles bijvult en de drop draait, zodat u gemakkelijk kunt tellen hoeveel flessen u drinkt. De body van de fles is vaatwasmachinebestendig. Lekvrij. Geregistreerd ontwerp®
Kenmerken
Productcode: | 40676 |
Minimale afname: | 5 stuks |
Maat: | 7 x 5.5 x 23.5 cm |
Gewicht: | 393 gr |
Materiaal: | Glas / Siliconen |
Capaciteit: | 600 ml |
Land van fabricage: | China |
Merk: | Ukiyo |
Intrastat code: | 7013 37 10 |
In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
Minimale afname voor verzending met pallet: | 576 stuks |
Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 35 x 27.5 cm |
Inhoud van de buitenste doos: | 0.049 m³ |
Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je vindt het in
Beschikbare druklocaties

Opdruk: Laser
Maat: 25 x 90 mm
Kleuren: Lasergravure
Vectorial logo : Ja

Opdruk: Tampondruk
Maat: 20 x 10 mm
Maximale drukkleuren: 5
Vectorial logo : Ja

Opdruk: Laser
Maat: 25 x 90 mm
Kleuren: Lasergravure
Vectorial logo : Ja

Opdruk: Tampondruk
Maat: 20 x 10 mm
Maximale drukkleuren: 5
Vectorial logo : Ja

Opdruk: Doming
Maat: 41 x 41 mm
Kleuren: Full colour
Vectorial logo : Nee

Opdruk: Tampondruk
Maat: 30 x 30 mm
Maximale drukkleuren: 5
Vectorial logo : Ja
Informatie over druktechnieken
Tampondruk:
Tampondruk, wat is het? Jouw logo wordt bedrukt op het gewenste artikel doormiddel van een siliconen drukkussen (de tampon). Om dit te prepareren wordt het ontwerp belicht op een metalen plaat (Dit wordt de cliché genoemd) waardoor het ontwerp zichtbaar wordt, hierna wordt er een rakel met inkt overheen geplaatst wat het cliché vult met inkt. De tampon zal vervolgens geperst worden op het cliché om de inkt op te nemen. Voilà, klaar om te drukken op het gewenste promotieartikel of relatiegeschenk! Deze drukmethode is vrijwel op elke ondergrond en vorm te bedrukken door de elasticiteit van het drukkussen en geeft een goede definitie! Voor deze drukmethode is er een vector afbeelding nodig en is het maximale aantal Pantone-kleuren tot 4 gelimiteerd om het beste resultaat te krijgen.
+ Geschikt voor diverse ondergronden en vormen.
+ Exacte Pantone kleuren mogelijk
- Full colour is niet mogelijk
- Klein druk oppervlak
Doming:
Doming is een drukmethode dat bestaat uit het printen van het gewenste logo/design op een zelfklevend etiket. Vervolgens wordt daar boven een polyurethaanvloeistof aangebracht (een transparante “gel laag”, wat resulteert in scherpe kleuren en een diepte effect. Het is een duurzame methode wat niet makkelijk bekrast of ingedeukt kan worden. Eenmaal aangebracht, stroomt de polyurethaanvloeistof naar de rand van het etiket en verhardt tot een heldere koepel. Dit wordt vervolgens uitgehard in een oven en is dan klaar om op het gewenste item te worden aangebracht. De kwaliteit is erg goed, de methode is goedkoop en het is mogelijk logos met veel kleuren te laten drukken. Voornamelijk gebruikt voor items zoals sleutelhangers.
+ Elke logovorm is mogelijk
+ Hoge kwaliteit imprint
+ Full colour mogelijk!
CO2 laser gravering:
CO2 Laser gravering is een vorm van laser gravering maar exclusief voor organische materialen (voornamelijk hout). Met een CO2-laser (zachte laser: gebruikt voor het graveren/markeren van organische materialen) wordt de bovenste laag van het materiaal ‘weggebrand’. Het logo/design wordt dan zichtbaar. Het is een permanente gravering waarbij de inner kleur van het materiaal naar boven komt wanneer het gewenste design gegraveerd wordt. Het is dus niet mogelijk om kleur toe te voegen aan dit proces. Het resultaat is permanent, extreem gedetailleerd en geeft een luxueuze uitstraling.
+ Permanente print methode
+ Goedkoop en snel
+ Luxueuze uitstraling
+ Extreem gedetailleerd
- Aangeraden alleen voor houten producten te gebruiken
- Geen kleur mogelijk
Kleur | Actuele voorraad | Volgende beschikbaarheid | |
---|---|---|---|
Zwart | 2.560 | 14-06-2023 / 3.000 stuks | |
Grijs | 2.858 | - | |
Marineblauw | 371 | 14-06-2023 / 3.000 stuks | |
Mintgroen | 1.686 | - | |
Lichtbruin | 2.354 | - |
* De data zijn schattingen en kunnen wijzigingen.
Levertijd
Standaard verzending (werkdagen) | ≤ 1500 | > 1500 |
Zonder opdruk | 6-8 | 6-8 |
Laser | 9-11 | Informatie opvragen |
Tampondruk | 9-11 | Informatie opvragen |
Doming | 9-11 | Informatie opvragen |
Levertijd
Standaard verzending (werkdagen) | |
Zonder opdruk | |
≤ 1500 | 6-8 |
> 1500 | 6-8 |
Laser | |
≤ 1500 | 9-11 |
> 1500 | Informatie opvragen |
Tampondruk | |
≤ 1500 | 9-11 |
> 1500 | Informatie opvragen |
Doming | |
≤ 1500 | 9-11 |
> 1500 | Informatie opvragen |
Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).
De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.