Opvouwbare picknickkoeltas met isolerend materiaal 25 kg
Code: 46847
Opvouwbare koeltas met metalen frame en thermisch materiaal, gemakkelijk op te bergen en te vervoeren, ideaal om eten en drinken koel te houden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Eenvoudig opvouwbare koeltas in het model van een picknickmand. Stevig door hoogwaardig polyester. Kan bedrukt worden middels transferdruk.
Kenmerken
| Productcode: | 46847 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 50 x 27 x 27 cm |
| Gewicht: | 820 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 30 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.063 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Vogelhuisje met logo personaliseren Volière Downtown
Prijs vanaf: € 2,25
-
Handige koeltas met mini barbecue Barbecue Chef
Prijs vanaf: € 22,17
-
Opvouwbare picknickdeken van fleece stof 180 g/m2 Meadow
Prijs vanaf: € 7,17
-
Opvouwbare polyester mand met EVA-schuimhandvat voor picknicks
Prijs vanaf: € 8,46
-
Etui met keukengerei en snijplank voor barbecue
Prijs vanaf: € 9,90
-
Set van 3 barbecuebenodigdheden met non-woven hoes Brasserie
Prijs vanaf: € 8,37