BBQ-keukengereiset van bamboe Barbeque Grill
Code: 40068
Val in de smaak met deze leuke barbecuesets als promotiemateriaal. Laat de bamboe doos van de set met tang, vork, slijper en messen bedrukken met logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Lasergravering (Op het doosje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Laat deze handige bbq set bedrukken met logo als zomers relatiegeschenk. Hij wordt geleverd in een bamboe doos en bevat 6 roestvrijstalen en bamboe items. In concreet een koksmes, gewoon mes, japans mes, tang, vork en messenslijper.
Kenmerken
| Productcode: | 40068 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 45.5 x 16 x 6.5 cm |
| Gewicht: | 2138 gr |
| Materiaal: | Bamboe / Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 48.5 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.066 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 8 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Vogelhuisje met logo personaliseren Volière Downtown
Prijs vanaf: € 2,25
-
Handige koeltas met mini barbecue Barbecue Chef
Prijs vanaf: € 22,17
-
Opvouwbare picknickdeken van fleece stof 180 g/m2 Meadow
Prijs vanaf: € 7,17
-
Opvouwbare polyester mand met EVA-schuimhandvat voor picknicks
Prijs vanaf: € 8,46
-
Etui met keukengerei en snijplank voor barbecue
Prijs vanaf: € 9,90
-
Set van 3 barbecuebenodigdheden met non-woven hoes Brasserie
Prijs vanaf: € 8,37