Wit plastic mondmaskerdoosje Compact
Code: 37850
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
500
-
1000
-
2500
-
5000
-
10000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gezichtsmasker in resistent PP materiaal met een stevige afwerking, in een mat witte kleur. Ideaal voor de draagbaarheid en bescherming van alle soorten maskers en voor het maken van sets met gevarieerde hygiënische producten. Gemakkelijk te ontsmetten na elk gebruik. Om hygiënische redenen worden retourzendingen van dit gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde product niet geaccepteerd.
Kenmerken
| Productcode: | 37850 |
| Minimale afname: | 500 stuks |
| Maat: | 19 x 1.2 x 10.5 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen PP |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 3923 10 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 10500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 31 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 125 stuks |
Meest populaire producten
-
Papieren zakdoekjes bedrukken in mini-formaat Sneeze
Prijs vanaf: € 0,28
-
Polyester reflecterende vesten voor zeefdruk Visible
Prijs vanaf: € 2,65
-
Auto-noodverlichting met verschillende opties
Prijs vanaf: € 4,48
-
Praktische multifunctionele zaklamp met 9 accessoires
Prijs vanaf: € 8,60
-
Pillendoosje met cutter en 2 uitneembare compartimenten Medlab
Prijs vanaf: € 0,55
-
Antibacteriële no-contact sleutelhanger in diverse kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,13