Hersluitbare EVA mondkapjes tasje Large
Code: 38162
Met deze hersluitbare zakjes kunnen klanten en medewerkers hun mondkapjes veilig opbergen. Je kunt de tasjes bedrukken voor merkpromotie. Ideale merchandising.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Etui van EVA voor beschermend masker met ritssluiting. Om hygiënische redenen worden retourzendingen van dit gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde product niet geaccepteerd.
Kenmerken
| Productcode: | 38162 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 20 x 12.5 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | EVA foam |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 32 90 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2020 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 21 x 60 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.034 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Meest populaire producten
-
Papieren zakdoekjes bedrukken in mini-formaat Sneeze
Prijs vanaf: € 0,28
-
Polyester reflecterende vesten voor zeefdruk Visible
Prijs vanaf: € 2,65
-
Auto-noodverlichting met verschillende opties
Prijs vanaf: € 4,48
-
Praktische multifunctionele zaklamp met 9 accessoires
Prijs vanaf: € 8,60
-
Pillendoosje met cutter en 2 uitneembare compartimenten Medlab
Prijs vanaf: € 0,55
-
Antibacteriële no-contact sleutelhanger in diverse kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,13