RVS thermosbeker met bijpassende band en zwarte deksel, 500 ml
Code: 50739
Ontworpen om dranken op de perfecte temperatuur te houden, deze gerecyclede roestvrijstalen beker van 500 ml houdt warmte 5 uur en koude tot 8 uur vast.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gerecycled roestvrijstalen dubbelwandige drinkbeker (500 ml) met een PP-dop en bijpassende draagriem. De binnenkant is van roestvrij staal 304 en de buitenkant van roestvrij staal 201. Houdt de inhoud 5 uur warm en 8 uur koud. Gerecycled logo gegraveerd op de fles. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 50739 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 9.0 x 9.0 x 17.6 |
| Gewicht: | 277 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 / roestvrij staal 201 / PP-kunststof / siliconen / polyester / PU |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 5 en 8 uur |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 575 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 47 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0464 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79