Goedkope kleine stalen thermosbeker bedrukt met logo 290ml Signa
Code: 39905
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Bedrukking rondom)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Combineer elegantie en functionaliteit bij elke slok
Promoot je merk op een originele manier met deze dubbelwandige thermosbeker, een bestseller die elegantie en gebruiksgemak perfect combineert. De beker is gemaakt met een buitenkant van roestvrij staal en een binnenzijde van kunststof, en beschikt over een lekvrije anti-druppeldesign voor comfortabel gebruik terwijl je drankjes op de juiste temperatuur blijven. De mogelijkheid om de beker te personaliseren met een full colour bedrukking of lasergravure maakt hem tot een uitstekende keuze voor bedrijven die willen opvallen en herinnerd worden. Deze beker, met een capaciteit van 250 ml, is vaatwasmachinebestendig, wat het schoonmaken en onderhoud vergemakkelijkt. We raden je echter wel aan om contact op te nemen met onze klantenservice om de bestendigheid van de gebruikte druktechniek te controleren.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermosbeker
- Gemaakt van roestvrij staal met een binnenkant van PP-plastic
- Lekvrij ontwerp
- Inhoud van 250 ml
- Breed scala aan compatibele druktechnieken
- Ontwerp en functionaliteit voor reclamecampagnes
- Vaatwasmachinebestendig
- Een van de bestsellers uit onze catalogus
Waarom voor dit product kiezen?
- Drankje blijven langer warm of koud dankzij de thermische functie.
- Zeer populair als merchandising voor bedrijven, zowel voor intern gebruik als voor reclame.
Kenmerken
| Productcode: | 39905 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 14.4 cm |
| Gewicht: | 130 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 290 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| Houdt warm & koud: | 2 en 4 uur |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een zak en individuele witte doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 32 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Gerecyclede roestvrijstalen anti-lekbeker met deksel 300 ml
Prijs vanaf: € 5,77
-
Grote roestvrijstalen thermosbeker met rietje 1.2L
Prijs vanaf: € 7,08
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85