Gerecyclede dubbelwandige roestvrijstalen beker 340 ml
Code: 44823
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Thermosbeker van gerecycled roestvrij staal, dubbelwandig en met een inhoud van 340 ml. Inclusief transparant deksel met kliksluiting en dispenser. Met logo van gerecycled roestvrij staal en gepresenteerd in een aantrekkelijke kraft-designdoos.Staal is een van de meest gevraagde materialen en is bijna overal te vinden, van alledaagse producten tot grote constructies. Met talloze eigenschappen, waaronder duurzaamheid en een hoge mate van herbruikbaarheid, is het een zeer gewaardeerd alternatief voor duurzame oplossingen. Als ze op de juiste manier worden behandeld, kunnen er nieuwe hulpbronnen worden verkregen die oneindig bruikbaar zijn."
Kenmerken
| Productcode: | 44823 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø8.7 x 11.8 cm |
| Gewicht: | 176 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 340 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 3 en 6 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47.5 x 26 x 47.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79