Thermosbeker van roestvrij staal met zwarte deksel, 350 ml
Code: 51109
Thermosbeker van roestvrij staal bedrukt met logo. Promoot je merk met dit praktische geschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige vacuümgeïsoleerde to go koffiebeker. Met roestvrijstalen interieur voor optimale thermische isolatie. Verkrijgbaar in een breed aantal kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 51109 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | ø8.9 x 15 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 49 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.082 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79