Dubbelwandige thermobeker to go met lekvrije sluiting 350 ml
Code: 56046
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De thermobeker die je merk meeneemt naar meetings en events
Thermobeker van gerecycled roestvrij staal met een semi-matte afwerking en een inhoud van 350 ml, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. De dubbelwandige constructie helpt de temperatuur van je drankje langer vast te houden en vermindert condens aan de buitenkant. Met een deksel met lekvrije afsluiting om morsen te voorkomen. Biedt een dubbel drinksysteem, zodat je kunt wisselen afhankelijk van het moment. BPA-vrij materiaal (bisfenol A). Een praktische optie voor brandingacties op bedrijfsevenementen en voor interne teams.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermobeker met lekvrij deksel
- Dubbel drinksysteem om te wisselen afhankelijk van gebruik
- Semi-matte afwerking en BPA-vrij (bisfenol A)
- Opvallend detail van gerecycled roestvrij staal op de beker
Kenmerken
| Productcode: | 56046 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø8.2 x 13.5 cm |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 960 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 44 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79