Thermosbeker van gerecycled rvs met lekvrij deksel 430ml
Code: 45673
Als je een praktische thermosmok zoekt voor je klanten en medewerkers, kies dan voor deze. Dankzij de lekvrije deksel kan de drank veiliger worden meegenomen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Lasergravering rondom (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Drink slim met onze stalen reisbeker van 430 ml (netto 350 ml). Gemaakt van gerecycled roestvrij staal, houdt de dubbele wand de temperatuur van je drankje constant. Met een anti-slip bodem en lekvrij ontwerp is hij perfect voor elke dag.
Kenmerken
| Productcode: | 45673 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø8.8 x 12 cm |
| Gewicht: | 311 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal 304: 91% post-consumer gerecycled |
| Capaciteit: | 430 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| Houdt warm & koud: | 10 en 36 uur |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 60 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.202 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79