Gerecyclede roestvrijstalen thermobeker met transparant deksel 160 ml
Code: 48655
Kleine dubbelwandige beker met vacuümisolatie van gerecycled roestvrij staal. Het perfecte formaat om een cortado of een espresso mee te nemen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kleine dubbelwandige vacuüm geïsoleerde drinkbeker van gerecycled roestvrij staal (90% gerecycled roestvrij staal en 10% roestvrij staal) met deksel met drinkopening van transparant PP. Inhoud: 160ml.
Kenmerken
| Productcode: | 48655 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6 x 11.5 cm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 160 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 37 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79