Dubbelwandige RVS beker geschikt voor koffiemachines 180ml
Code: 47350
De perfecte oplossing om je ochtendkoffie mee te nemen. Deze roestvrijstalen thermos past onder elke koffiezetter en houdt dranken langer warm.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige coffee to-go beker. Dit model past onder elke koffiemachine en omdat het een dubbelwandige beker is, houdt het dranken goed op temperatuur.
Kenmerken
| Productcode: | 47350 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø9 x 10.7 cm |
| Gewicht: | 140 gr |
| Materiaal: | PS, roestvrij staal, AS |
| Capaciteit: | 180 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 768 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55.5 x 37.5 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79