Thermosbeker bedrukken met handvat en antislipbasis 350ml Antislip
Code: 41348
Gepersonaliseerde dubbelwandige beker van roestvrij staal. Dit model onderscheidt zich door een handvat en een antislipbasis.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Roestvrijstalen, dubbelwandige reis mok (350 ml). De deksel heeft een siliconen ring en de onderzijde van de mok heeft antislip.
Kenmerken
| Productcode: | 41348 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9.5 |
| Gewicht: | 197 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP), roestvrij staal 201/304 |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en presentatiedoos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 864 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53.5 x 42 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0742 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.28 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79