Thermosbeker van roestvrij staal met lekvrije deksel 500ml
Code: 56253
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom)

- Digitale druk (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale druk (Rondom)
- Lasergravering (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de thermosbeker je bondgenoot, zodat je logo meereist
Thermosbeker van dubbelwandig roestvrij staal 304, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en onderweg. Hij heeft een deksel met een inklapbaar rietje en een aparte sluiting aan één kant, plus een schenktuit met dop aan de andere kant. Zo voorkom je morsen en kun je makkelijk tussen drankjes wisselen. De draagband haal je er in een paar seconden af en zet je net zo snel weer vast, zodat hij past bij elke situatie. Een praktische keuze voor merkacties bij events, onboarding of bedrijfsmerchandise.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermosbeker voor koude of warme dranken
- Dubbele deksel: inklapbaar rietje en schenktuit met sluiting
- Afneembare draagband om hem comfortabel mee te nemen Roestvrij staal 304 met een inhoud van 500ml
Kenmerken
| Productcode: | 56253 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 19.5 x 9.5ø cm |
| Gewicht: | 366.66666666667 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 480 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49.5 x 59 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85
-
Thermosbeker relatiegeschenk anti-lekfunctie 510ml Elegant XL
Prijs vanaf: € 5,63
-
Dubbelwandige RVS beker met deksel 350ml Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Gerecyclede plastic thermosbeker met tuit 300ml Recyclo
Prijs vanaf: € 1,79