Roestvrijstalen lekvrije thermische beker met handgreep 600 ml
Code: 56492
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze thermische beker een dagelijkse merkdrager
Dubbelwandige thermische beker van gerecycled roestvrij staal met geïntegreerde handgreep en een inhoud van 600 ml. De thermofunctie houdt de temperatuur vast: tot 10 uur warm en tot 10 uur koud. Handig om je dag te organiseren op kantoor of onderweg. De lekvrije sluiting vermindert morsen in tassen en rugzakken tijdens het reizen. Niet aanbevolen voor koolzuurhoudende dranken of zure dranken. Een praktische optie om teams, eventbezoekers of merkacties uit te rusten met jouw logo.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermische beker met handgreep en lekvrije sluiting
- Houdt dranken 10u warm en 10u koud voor elke dag
- Niet geschikt voor koolzuurhoudende of zure dranken, aanbevolen voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56492 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø7 x 18 cm |
| Gewicht: | 343 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 10 en 10 uur |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 49 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Gepersonaliseerde thermosbeker staal en plastic 410ml Inox Colors
Prijs vanaf: € 2,50
-
Stalen thermosbekers met drukdeksel 500ml Avenue Smart
Prijs vanaf: € 7,85