Toilettas van kunstleer met ritsvak
Code: 55899
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
75
-
150
-
375
-
750
-
1500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk met je meereizen met een bedrukte toilettas
Toilettas van kunstleer met een nette afwerking, bedoeld om kleine accessoires dagelijks te organiseren. Hij heeft een ruim hoofdvak en een ritssluiting die de inhoud helpt beschermen, met een treklip om snel te openen en te sluiten. Het compacte formaat maakt hem makkelijk mee te nemen in een aktetas, rugzak of reistas zonder te veel ruimte in te nemen. Het oppervlak is geschikt om te bedrukken met het bedrijfslogo, zodat je merk dagelijks zichtbaar blijft. Aanbevolen voor HR-acties, beurzen of de onboarding van nieuwe medewerkers.
Eigenschappen
- Toilettas van kunstleer met ritssluiting
- Hoofdvak voor accessoires en toiletartikelen
- Rits met treklip voor snel en comfortabel openen
Kenmerken
| Productcode: | 55899 |
| Minimale afname: | 75 stuks |
| Maat: | 22 x 17 cm |
| Gewicht: | 43 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 8400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 36 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85