Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Code: 30041
Laat deze budgetvriendelijke toilettassen bedrukken als handig relatiegeschenk voor de reisbranche! Hij is gemaakt van frosted PVC en heeft een praktische rits. Met leuk design!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale full colour transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Frosted PVC toilettas met rits.
Kenmerken
| Productcode: | 30041 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 24 x 7 x 20 cm |
| Gewicht: | 41 gr |
| Materiaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 10000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 29.5 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.74 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante promotionele toilettas van microvezel en PVC Uptown
Prijs vanaf: € 2,13
-
Reistoilettas met 6 lege flesjes Pilot
Prijs vanaf: € 1,56
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Klassieke microvezel toilettas met logo voor promoties Pocket
Prijs vanaf: € 0,92
-
Gepersonaliseerde reis toilettas met diverse binnenvakken Voyage
Prijs vanaf: € 5,15