Toilettas van kunstleer met rits en zijhandgreep
Code: 55959
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met je team dankzij een toilettas
Toilettas van kunstleer met een zachte afwerking, bedoeld voor dagelijks gebruik tijdens reizen en werkverplaatsingen. Het hoofdvak heeft een ritssluiting met een zwarte metalen ritsrunner voor makkelijk openen. De binnenkant is zwart gevoerd en heeft een binnenvak om kleine accessoires, kabels of toiletartikelen te organiseren. De zijhandgreep maakt dragen eenvoudig en zorgt voor snelle toegang in koffers of rugzakken. Een praktische optie voor welkomstacties, events en bedrijfsmerchandising.
Eigenschappen
- Toilettas van kunstleer met stevige ritssluiting
- Zwarte metalen ritsrunner voor snel openen en intensief gebruik
- Zwarte voering met binnenvak voor betere organisatie
- Zijhandgreep voor comfortabel dragen op reis en op kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 55959 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 27 x 16 x 12 cm |
| Gewicht: | 128 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 66 x 74 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.21 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85