Stevige toilettas van nylon en polyester met één vak
Code: 56498
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als een toilettas met jouw logo telkens met je team meereist
Toilettas van nylon en polyester met een stof van 250 g/m², bedoeld voor intensief dagelijks gebruik op het werk en tijdens reizen. Het materiaal helpt de vorm te behouden en beschermt de inhoud tegen de gebruikelijke wrijving in rugzakken of aktetassen. Het formaat is handig om toiletartikelen, kleine accessoires of kantoorspullen onderweg te ordenen. Een eenvoudige optie om te personaliseren en te gebruiken voor welkomstacties, bedrijfsevenementen of loyaliteitscampagnes.
Eigenschappen
- Toilettas van nylon en polyester met een stof van 250 g/m²
- Handig formaat voor toiletspullen, kabels en werkaccessoires
- Slijtvaste stof, gemaakt voor veelvuldig gebruik onderweg
- Optie voor personalisatie bij bedrijfsacties en evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 56498 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 17 x 8 x 15 cm |
| Gewicht: | 38 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 27 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.75 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Toilettas van katoen en kurk 220 g/m2 Naturally
Prijs vanaf: € 2,36