Tweekleurige katoenen toilettas met bijpassende ritssluiting 280 g/m²
Code: 51692
Multifunctionele toilettas met stijlvol tweekleurig design en bijpassende katoenen ritstrekker. Brengt orde in je accessoires met stijl en functionaliteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele katoenen tas van 280 g/m² in tweekleurig design. Rits met bijpassende katoenen trekker.
Kenmerken
| Productcode: | 51692 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 22.5 x 17 x 5.5 cm |
| Gewicht: | 36.666666666667 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 46 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85