Toilettas van gerecycled katoen met ritssluiting 240 g/m²
Code: 55901
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
70
-
140
-
350
-
700
-
1400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een toilettas die je merk in handen van je team legt
Toilettas van gerecycled katoen van 240 g/m², met een handig formaat om reis-, kantoor- of eventbenodigdheden te organiseren. Heeft een hoofdvak met ritssluiting om de inhoud beschermd en binnen handbereik te houden. Met een origineel draagkoord, vastgemaakt met een zilverkleurige ring voor extra grip en snelle toegang. Aan de buitenkant zit een label met het logo van gerecycled katoen, handig om het materiaal te herkennen. Een goede optie voor merchandising met logo bij merkacties en zakelijke welkomstpakketten.
Eigenschappen
- Toilettas van gerecycled katoen met ritssluiting
- Stevige stof van 240 g/m² voor dagelijks gebruik in je bedrijf
- Draagkoord met zilverkleurige ring voor makkelijke toegang
Kenmerken
| Productcode: | 55901 |
| Minimale afname: | 70 stuks |
| Maat: | 24 x 18 x 8 cm |
| Gewicht: | 43 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 45 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85