Toilettas van gerecycled katoen met strepen en rits 180 g/m²
Code: 55850
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
75
-
150
-
375
-
750
-
1500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een toilettas die jouw merk bij elke reis zichtbaarder maakt
Toilettas, grotendeels gemaakt van gerecycled katoen 180 g/m², in een naturel tint en met horizontale strepen voor een verzorgde uitstraling. Hij heeft een hoofdvak met ritssluiting om de inhoud netjes en binnen handbereik te houden. Er zit een buitenlabel op met het logo van gerecycled katoen, handig om de herkomst van het materiaal te laten zien. Door het formaat is hij praktisch voor reisbenodigdheden, kantoorartikelen of kleine accessoires bij welkomstacties, beurzen en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Toilettas van gerecycled katoen met horizontaal streeppatroon
- Ritssluiting in het hoofdvak voor dagelijks gebruik
- Buitenlabel met zichtbaar logo van gerecycled katoen
- Gramgewicht 180g/m2 voor een consistente uitstraling in merchandising
Kenmerken
| Productcode: | 55850 |
| Minimale afname: | 75 stuks |
| Maat: | 22 x 17 x 6 cm |
| Gewicht: | 25 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 14400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 28 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85