Eco-toilettas met dubbel compartiment en draaglus
Code: 56207
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een toilettas zodat je logo meegaat bij elke trip
Toilettas van gerecycled RPET 600D-plastic, bedoeld om accessoires voor dagelijks gebruik te organiseren. Hij heeft twee aparte compartimenten: het hoofdvak bovenin voor droge spullen en een tweede vak onderin met een zachte rubberen coating. Handig om natte items op te bergen zonder alles te mengen. De indeling helpt je om overzicht te houden en sneller bij je spullen te kunnen tijdens reizen of op het werk. Inclusief zwarte draaglus om hem makkelijk mee te nemen. Aan te raden voor welkomstacties, events of corporate merchandising met personalisatie.
Eigenschappen
- Toilettas met dubbel compartiment om droog en nat te scheiden
- Ondercompartiment met zachte rubberen coating
- Stevige buitenstof van gerecycled RPET 600D-plastic
- Zwarte draaglus voor dagelijks gebruik en reizen
Kenmerken
| Productcode: | 56207 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 15 x 23 x 11.5 cm |
| Gewicht: | 128 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-kunststof (RPET), PEVA |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 64 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.083 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Elegante promotionele toilettas van microvezel en PVC Uptown
Prijs vanaf: € 2,13
-
Reistoilettas met 6 lege flesjes Pilot
Prijs vanaf: € 1,56
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Klassieke microvezel toilettas met logo voor promoties Pocket
Prijs vanaf: € 0,92