Thermo toilettas van gerecycled katoen met rits 170 g/m²
Code: 55808
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Reis altijd met je isothermische toilettas van gerecycled katoen
Thermo toilettas van gerecycled katoen (170 g/m²) in een natuurlijke tint, bedoeld om cosmetica mee te nemen met meer controle over de temperatuur. Hij heeft een hoofdvak met ritssluiting voor snelle en veilige toegang. De binnenkant heeft een isothermische voering, handig om crèmes, serums of gevoelige items gedurende de dag beter te bewaren. Inclusief bijpassende ritsrunner en label van gerecycled katoen voor een nette, consistente afwerking. Een praktische keuze voor HR-acties, events of relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Thermo toilettas met isothermische voering voor cosmetica en reizen
- Gerecycled katoen 170 g/m² in natuurlijke tint met label
- Ritssluiting en bijpassende ritsrunner voor dagelijks gebruik
- Ruim hoofdvak om je persoonlijke basics te organiseren
Kenmerken
| Productcode: | 55808 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 29 x 23 x 4 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 32 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85