Polyester toilettas met gouden ritssluiting voor sublimatie
Code: 55900
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo met je meereizen: een toilettas voor jouw merk
Polyester toilettas met hoofdvak en gouden ritssluiting, afgewerkt met een bijpassende ritstrekker voor comfortabel gebruik elke dag. Het ontwerp is gemaakt voor sublimatie. Zo kun je scherpe en consistente bedrukkingen maken voor bedrijfsproducties. Handig formaat om accessoires, reisspullen of kleine kantoorbenodigdheden in op te bergen, zodat alles netjes en makkelijk bereikbaar blijft. Een handige keuze voor merkacties op beurzen, interne trainingen of als extraatje bij loyaliteitscampagnes.
Eigenschappen
- Polyester toilettas met ontwerp, klaar voor sublimatie
- Ruim hoofdvak met gouden ritssluiting en ritstrekker
- Strakke afwerking voor zakelijke bedrukking bij events en HR
Kenmerken
| Productcode: | 55900 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 21 x 14 cm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 35 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85