Organizer tas van gerecycled katoen met rits en handvat 390 g/m²
Code: 55754
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Wanneer een organizer tas je merk bij elke reis ook versterkt
Organizer tas van canvas van 390 g/m² met een tweekleurige strepenprint. Bedoeld om accessoires en spullen netjes geordend te houden. Met ritssluiting voor veilige opberging en een handig handvat dat het meenemen elke dag of onderweg makkelijker maakt. Gemaakt van 69% gerecycled katoen en 29% gerecycled polyester. Met GRS-certificering (Global Recycled Standard), die de toeleveringsketen van gerecyclede materialen verifieert. Handig als relatiegeschenk bij events, bedrijfsreizen of merkacties.
Eigenschappen
- Organizer tas met rits en comfortabel draaghandvat
- Canvas van 390 g/m² met tweekleurige strepen voor dagelijks gebruik
- GRS-certificering (Global Recycled Standard) geverifieerd
- Te gebruiken als aanvulling op de Lagoa GRS strandtas
Kenmerken
| Productcode: | 55754 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 28.5 x 21 x 1 cm |
| Gewicht: | 87 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen, gerecycled polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 32 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.048 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85