Multifunctionele toilettas met handlus van imitatieleer
Code: 55804
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk met je meereizen dankzij een toilettas
Multifunctionele toilettas van zacht aanvoelend imitatieleer, bedoeld om bedrijfsartikelen, reis- of sports spullen te organiseren. Je hebt een hoofdvak en een voorvak om accessoires te scheiden en snel bij de hand te houden. De ritsen maken het gebruik prettig en de metalen ritslipjes helpen je snel open te maken, ook als je haast hebt. De handlus maakt het makkelijk om ’m mee te nemen tussen afspraken of onderweg, zonder ruimte in te nemen. Een praktische keuze voor welkomstacties, bedrijfsevenementen of als ondersteunend materiaal op kantoor.
Eigenschappen
- Multifunctionele toilettas met twee vakken en snelle toegang
- Ritsen met metalen ritslipjes voor makkelijk openen
- Handlus voor vlot meenemen op reis en naar events
Kenmerken
| Productcode: | 55804 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 21 x 13 x 8.5 cm |
| Gewicht: | 114 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 61 x 45 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Duurzame polyester toilettas met felgekleurd handvat Handle
Prijs vanaf: € 1,04
-
Fairtrade katoen en jute toilettas van 220 gr Yute
Prijs vanaf: € 1,33
-
Waterafstotende toilettas van gerecycled polyester en RPET
Prijs vanaf: € 8,21
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85