Waterdichte hoes voor techaccessoires en laptop 12''
Code: 56154
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als je device meereist, spreekt de laptophoes voor jouw merk
Laptophoes van gerecycled plastic met 300D-afwerking en kunststof details, geschikt voor apparaten tot 12''. Met twee interne compartimenten en volledig openritsbaar, zodat je je dag snel en overzichtelijk organiseert. De ritsen en stof zijn waterafstotend, handig tijdens verplaatsingen en in de stad. Met extra middelgrote en kleine vakken, een meshvak met rits en elastische banden om accessoires vast te zetten. Ook met een ruim buitenvak met sluiting. Een praktische optie voor trainingen, events en een zakelijke welkomstset.
Eigenschappen
- Laptophoes met dubbel compartiment en volledige opening
- Waterafstotende stof en ritsen voor dagelijks gebruik
- Binnenvakken, mesh met rits en elastische banden
- Ruim buitenvak met ritssluiting
Kenmerken
| Productcode: | 56154 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 34 x 26.5 x 7.5 cm |
| Gewicht: | 216 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 55 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Elegante promotionele toilettas van microvezel en PVC Uptown
Prijs vanaf: € 2,13
-
Reistoilettas met 6 lege flesjes Pilot
Prijs vanaf: € 1,56
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Klassieke microvezel toilettas met logo voor promoties Pocket
Prijs vanaf: € 0,92