Gestreepte toilettas met ritssluiting van gerecycled katoen
Code: 55898
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
65
-
130
-
325
-
650
-
1300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met een toilettas voor elke dag
Toilettas van gerecycled katoen van 220 g/m² met verticale strepen. Ideaal om je spullen dagelijks netjes te houden. Het hoofdvak sluit met een rits, zodat de inhoud beschermd is en makkelijk terug te vinden. Met een buitenlabel met het logo van gerecycled katoen. Handig om in je interne communicatie de keuze voor grondstoffen te benadrukken. Praktisch formaat voor in je handtas, rugzak of koffer. Aan te raden als ondersteunend item voor HR-acties, beurzen of een welkomstpakket voor bedrijven met jouw logo.
Eigenschappen
- Gestreepte toilettas met goed bereikbaar hoofdvak
- Ritssluiting om de inhoud goed te beschermen
- Buitenlabel met logo van gerecycled katoen
Kenmerken
| Productcode: | 55898 |
| Minimale afname: | 65 stuks |
| Maat: | 22.5 x 17 x 10 cm |
| Gewicht: | 43 gr |
| Materiaal: | Gerecyclede katoen/RPET-polyester 220 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 20 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Elegante promotionele toilettas van microvezel en PVC Uptown
Prijs vanaf: € 2,13
-
Reistoilettas met 6 lege flesjes Pilot
Prijs vanaf: € 1,56
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Klassieke microvezel toilettas met logo voor promoties Pocket
Prijs vanaf: € 0,92