Chique toilettas van gerecycled katoen in crèmekleur, 120 g/m²
Code: 50340
Let op de details. Gevoerde toilettas van gerecycled katoen met binnenvoering en een kenmerkend label aan de ritstrekker. Praktisch en veelzijdig.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Etui in gerecycled katoen met een gevoerd ontwerp. Interne voering. Inclusief label van gerecycled katoen op de trekkoord.
Kenmerken
| Productcode: | 50340 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 12 x 17 x 9 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen 120 g/m˛ |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 |
| Tussenverpakking:: | 15 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 39 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde transparante PVC toilettas Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Elegante promotionele toilettas van microvezel en PVC Uptown
Prijs vanaf: € 2,13
-
Reistoilettas met 6 lege flesjes Pilot
Prijs vanaf: € 1,56
-
Polyester toilettas met 2 ritssluitingen DuoZip
Prijs vanaf: € 1,60
-
Katoenen toilettassen bedrukken 340 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 1,36
-
Klassieke microvezel toilettas met logo voor promoties Pocket
Prijs vanaf: € 0,92