Fairtrade tas van gerecycled katoen met lange handvatten, 280 g/m²
Code: 44581
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fairtrade lijn tas, gemaakt van 100% katoen van 280g/m2 en in natuurlijke kleur. Gestikte afwerking, met handvatten in touwstijl en verstevigd met oogjes. Weerstand tot 10 kg, inclusief Fairtrade-label en hangtag in gerecycled karton. Met Fairtrade-certificering, een alternatief voor het conventionele handelssysteem dat de ontwikkeling van volkeren en de strijd tegen armoede nastreeft.
Kenmerken
| Productcode: | 44581 |
| Minimale afname: | 30 |
| Maat: | 45 x 38 x 10.5 cm |
| Gewicht: | 270 gr |
| Materiaal: | 100% katoen 280 g/m˛ |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 41 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75