Versterkte tas bedrukken van gerecycled katoen 145 g/m²
Code: 39758
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Borduurwerk (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Vertel een eerlijk verhaal over duurzaamheid en draag het met trots! Draag al je essentials mee in deze functionele draagtas van gerecycled katoen. De draagtas heeft een bodem van 6 cm voor extra opslag en is voorzien AWARE™ -tracertechnologie. Met AWARE ™ is het gebruik van echt gerecycled materiaal (70% katoen / 30% polyester) en claims voor watervermindering gegarandeerd. Bespaar water en gebruik echte gerecyclede stoffen. Als je voor dit artikel kiest, bespaar je 687 liter water. Met de focus op water wordt 2% van de opbrengst van elk verkocht Impact-product gedoneerd aan Water.org. Waterbesparing is gebaseerd op cijfers in vergelijking met conventionele vezels. Deze berekende indicatie is gebaseerd op betrouwbare LCA-gegevens zoals gepubliceerd door Textile Exchange in hun Material Snapshots 2016.
Kenmerken
| Productcode: | 39758 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 6.5 x 42 cm |
| Gewicht: | 99 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 42 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.087 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Cadeauzakje van gerecycled katoen 140 g/m2 Gift Recycled
Prijs vanaf: € 0,48