Opvouwbare tweekleurige tas van gerecycled katoen, OEKO-TEX, 140 g/m²
Code: 47215
Revolutioneer je manier van winkelen met deze compacte katoenen tas, uitgerust met een geïntegreerd zakje. Vouwt op om ruimte te besparen, zeer praktisch.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze lichtgewicht katoenen boodschappentas is ideaal voor het vervoeren van uw boodschappen. Dankzij het kleine opgenaaide zakje kan de tas in zichzelf opgevouwen worden zodat hij minder ruimte inneemt. Hij is gemaakt van een combinatie van OEKO-TEX® katoen en gerecycled katoen.
Kenmerken
| Productcode: | 47215 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 89 gr |
| Materiaal: | OEKO-TEX® katoen en gerecycled katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1920 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93